Sport od zawsze był moją pasją... przez 12 lat trenowałam piłkę ręczną, a kiedy mój klub został zamknięty rozpoczęłam prowadzenie zajęć aerobiku. Dzięki wsparciu oraz życzliwości wszystkich moich klientów miałam możliwość prowadzenia zajęć w kilku miejscach w Opolu, stale podnosząc swoje kwalifikacje.

     Przez cały ten czas marzyłam o otwarciu nowoczesnego, kompleksowo wyposażonego klubu fitness gdzie mogłabym realizować swoje pasje. Dzięki własnemu uporowi, ciężkiej pracy oraz nieocenionej pomocy życzliwych mi osób, wraz z mężem 1 marca 2002 otworzyliśmy Oxide fitness club. Niepowtarzalną atmosferę miejsce to zawdzięcza grupie oddanych pracowników - wszystkim razem i każdemu z osobna. Instruktorki pracujące w naszym klubie nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach w Polsce i za granicą. Każdy klient przekraczający próg naszego klubu już od pierwszych chwil traktowany jest indywidualnie i może liczyć na fachową pomoc wysoko wykwalifikowanego personelu. Od kiedy klub rozpoczął swoją działalność bezustannie poszerzamy naszą ofertę o nowe formy zajęć oraz wyposażamy nasz klub w nowy sprzęt siłowy znanych i renomowanych firm. Nieustannie podejmujemy nowe wyzwania.Szczerze utożsamiając się z tym hasłem, dbamy o to aby w naszym klubie klient mógł zadbać o poprawę swojej sprawności fizycznej, ale także o to aby po zajeciach czuł się zrelaksowany i naładowany pozytywną energią.

Na powierzchni 550 metrów kwadratowych oferujemy Państwu:

- klimatyzowaną,profesjonalnie wyposażoną salę siłową o powierzchni 170 metrów kwadratowych
- klimatyzowaną, przestrzenną salę o powierzchni 140 metrów kwadratowych, na której prowadzone są różne formy zajęć aerobiku.

Jako zajęcia uzupełniające proponujemy Pańswu: saunę, solarium, masaż relaksacyjny, odchudzający i regenerujący i inne.

W naszym klubie znajduje się także barek, w którym można zakupić zimne napoje, odżywki, profesjonalne stroje do ćwiczeń firmy Anniluce.

Zapewniamy naszym klientom dostęp do urządzeń sanitarnych (toalety, prysznic).

Serdecznie zapraszamy, także grupy zorganizowane oraz zakłady pracy.

Proponujemy szeroką gamę zajęć dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności fizycznej.

Będziemy zaszczyceni mogąc przywitać Państwa w naszym klubie
Agnieszka i Krzysztof Hołowacz właściciele oraz cały zespół "oxide" fitness club na górę

 Oxide Fitness Club ul. Grota Roweckiego 17 b ( I piętro), Opole tel. (77) 44 23 040       
Projekt oraz wykonanie: Przemysław Rzetelski